Select Page

GOVORILNE URE – 2. POLLETJE šol. leto 2019/20

 

 

V času izrednih razmer, ki trenutno vladajo zaradi zajezitve in obvladovanja epidemije COVID-19, vas obveščamo, da lahko za kakršnokoli pomoč ali informacijo glede predmeta, ki ga učitelj/ica poučuje, vaše vprašanje pošljete učitelju/ici na elektronsko pošto, ki jo najdete tukaj – povezava.

 


 

Telefon Postojna:
M1: 081 601 681
M2: 081 601 682
M3: 081 601 683

 

Telefon Ilirska Bistrica:
05 711 11 00

 

V stolpcu miza pomeni oznaka M1,M2 ali M3 mizo, pri kateri bo učitelj opravljal govorilne ure.

 

Govorilne ure bodo potekale v prostoru poleg šolskega kluba, od  29. 1. do 31. 5. 2020.

 


 

Starši si lahko na spletni strani šole, kjer so urniki in nadomeščanja za dijake pogledate najnovejše stanje glede prisotnosti oz. odsotnosti učitelja. Klik (povezava)

 


 

GOVORILNE URE

1x tedensko

KONZULTACIJE 1x/mesečno
UČITELJ Razrednik Miza Dan Od – do Dan
Od – do

Aleksić Tscherkassky Jadran    

2.B

M1

Torek

12.15 – 12.55

Po dogovoru

 

Anzeljc Rajko                            

 

M1

Petek

10.00 – 10.45

1. četrtek

10.00 – 10.45

Ažnik Tjaša

1.R-IB

M3

1.sreda v mesecu

8.20 – 9.05

1.petek/2meseca

8.20– 9.05

Babič Petrič Jolanda                  

 

M1

Ponedeljek

8.20 – 9.05

Po dogovoru

 

Bajc Simona                              

2.S

 

Bolniška

odsotnost

 

 

Bajec Cvetka

 

M1

Ponedeljek

10.00 – 10.45

Ponedeljek

12.10 – 12.55

Barbiš Ado                                  

 

M1

Četrtek

9.05 – 9.55

Četrtek

8.20 – 9.05

Božič Eneja                               

2.F

M2

Ponedeljek

8.20 – 9.05

1. petek

9.10 – 9.55

Brne Gorazd                              

 

 

V Ili. Bistrici

 

 

 

Cunja Boris                               

3.F

M3

Torek

10.00 – 10.45

1.sreda

9.10 – 9.55

Čugura Majda                            

 

M1

Ponedeljek

9.10 – 9.55

1. ponedeljek

10.00 – 10.45

Dekleva Barbara

2.A-IB

M1

Petek

10.00 – 10.45

1. petek

9.05 – 9.55

Djordjević Predrag                    

 

M2

Ponedeljek

10.00 – 10.45

Zadnji ponedeljek

9.10 – 9.55

Dolgan Matej

 

 

Torek

9.10 – 9.55

1. torek

9.10 – 9.55

Drobnič Anton                          

Kabinet – 081 601 659

 

Ponedeljek

11.20 – 12.05

1. ponedeljek

11.20 – 12.05

Fajdiga Ivan                              

 

M3

Ponedeljek

10.00 – 10.45

Po dogovoru

 

Fajdiga Janja                              

 

M2

Petek

10.00 – 10.45

Po dogovoru

 

Gabriel Marinka                        

3.A

M1

Petek

11.20 – 12.05

2. petek

11.20 – 12.05

Gerželj Alenka                          

 

M1

Torek

9.10 – 9.55

Po dogovoru

 

Gombač Erika

3.A-IB

 

V Ilir. Bistrici

 

 

 

Gospodarič Katarina                 

 

M2

Četrtek

8.20 – 9.05

1. četrtek

9.10 – 9.55

Habič Mojca                             

2.H

M2

Ponedeljek

9. 10 – 9.55

1. sreda

9.10 – 9.55

Harmel Aleš                              

 

M3

Torek

9.10 – 9.55

1. petek

10.45 – 11.15

Horvat Danijela

4.B

M1

Ponedeljek

10.00 – 10.45

1. ponedeljek

10.30 – 11.15

Jenček Ocepek Mojca               

4.H

M1

Torek

11.20 – 12.05

1. ponedeljek

9.10 – 9.55

Jurca Ariana

1.A-IB

M2

1. poned./mesecu

9.10 – 9.55

2.ponedeljek/2meseca

9.10 – 9.55

Kafol Mateja                            

4.M

M1

Sreda

9.10 – 9.55

1. petek

10.00 – 10.45

Keš Dolores

Pisarna – 081 601 657

 

Projektna

pisarna

 

 

Klasinc Magdalena

1.B

M2

Četrtek

10.30 – 11.15

1. sreda

8.20 – 9.05

Kocjančič Tomazin Ana

 

 

 

 

 

 

Koren Valenčič Katja                

4.A

M2

Petek

9.10 – 9.55

1. petek

10.00 – 10.30

Kramar Jasna                  

5.M

M1

Četrtek

11.20 – 12.05

1. četrtek

10.45 -11.20

Krašna Branko                               

3.E

M1

Sreda

8.20 – 9.05

1. petek

10.00 – 10.45

Krebelj Dejan

2.S-nad.

M2

Ponedeljek

9.05 – 9.55

1. ponedeljek

9.10 – 9.55

Kresevič Bajec Klara                 

 

M1

Ponedeljek

12.05 – 12.55

1. sreda

9.10 –  9.55

Kristan Boris

Kabinet – 081 061 675

 

Torek

7.30 – 8.15

3. sreda

7.30 – 8.15

Kristan Eva                               

2.A

 

Sreda

10.00 – 10.45

 4. sreda

12.10 – 12.55

Leskovec Ana                            

 

 

 

 

 

 

Likar Žarko

1.E

M1

Četrtek

7.30 – 8.15

 zadnji četrtek

8.20 – 9.05

Logar Klavdij

4.R-IB

 

V Ilir. Bistrici

 

 

 

Logar Morano Teja                   

 

M2

Torek

11.20 – 12.05

1. torek

12.10 – 12.55

Logar Tadeja

1.S

M2

Sreda

9.10 – 9.55

3. ponedeljek

9.10 – 9.55

Majdič Rok

2.E

Uč.28

Petek

10.30 – 11.15

1. sreda – zbornica pri strojni delavnici

10.30 – 11.15

Marin Martina                           

 

M2

Torek

9.10 – 9.55

1. torek

10.00 – 10.45

Marolt Mirjana                          

1. + 2.J

M3

Ponedeljek

9.10 – 9.55

1. torek

8.20 – 9.05

Masterl Aleš                              

 

M3

Petek

9.10 – 9.55

Po dogovoru

 

Medvedec Damijana

 

M3

Sreda

9.10 – 9.55

1. ponedeljek

9.10  9.55

Milavec Vlasta                          

3.B

M3

Petek

10.00 – 10.45

Po dogovoru

 

Mlakar Lidija                                 

 

M1

Sreda

9.10 – 9.55

1. četrtek

13.00 – 13.45

Nahtigal Franci

 

 

V Ili. Bistrici

 

 

 

Oberstar Marja

4.A-IB

 

V Ili. Bistrici

 

 

 

Počkaj Vladimir                                          

 

M2

Sreda

9.10 – 9.55

1. sreda

10.00 – 10.30

Počkar Mirjam                          

 

M1

Sreda

10.00 – 10.45

1. petek

12.10 – 12.55

Popit Tatjana                             

 

M1

Četrtek

10.30 – 11.15

1. petek

9.10 – 9.55

Rebec Hreščak Mateja              

1.A

M3

Torek

9.10 – 9.55

1. ponedeljek

12.10 – 12.55

Režek Darko                             

 

M1

Torek

9.10 – 9.55

1. torek

10.00 – 10.45

Rojc Tamara

 

 

Bolniška

odsotnost

 

 

Rosina Simonič Bojana

 

 

V Ili. Bistrici

 

 

 

Simčič Martin

2.R-IB

 

V Ili. Bistrici

 

 

 

Sitar Dolores

 

M2

2. torek

9.10 – 9.55

1. torek

9.10 – 9.55

Stražišar Mihaela                       

 

M2

Sreda

10.00 – 10.45

1. sreda

9.10 – 9.55

Šajn Hreščak Inge

Pisarna – 081 601 657

 

Torek

10.00 – 10.30

2. torek

10.30 – 11.15

Škrlj Počkaj Sonja                           

 

M2

Ponedeljek

10.00 – 10.45

1. ponedeljek

10.45 – 11.15

Štajnrajh Romana                      

3.R-IB

M1

Četrtek

10.00 – 10.45

1. petek

8.20 – 9.05

Štucin Zdravka

 

 

 

 

 

 

Tiringer Koračin Andreja          

3.S

M1

Torek

10.00 – 10.45

1. petek

8.20 – 9.05

Tomaduz Dora       

Pisarna – 081 601 658

 

Torek

10.00 – 10.45

1. torek

11.20 – 12.05

Tornič Kajetana                         

Kabinet – 081 601 666

 

Ponedeljek

9.10 – 9.55

1. torek

9.10 – 9.55

Turk Uroš                                  

4.S

M1

Četrtek

8.20 – 9.05

1. torek

10.00 – 10.45

Valenčič Rudi                            

3.H

M1

Petek

9.05 – 9.55

Po dogovoru

 

Vičič Ervin

1.H

M1

Petek

8.20 – 9.05

1. torek

8.20 – 9.05

Vodopivec Alenka                     

 

M2

Sreda

8.20 – 9.05

1. sreda

9.55 – 10.30

Zbačnik Vinko

 

 

V Ili. Bistrici

 

 

Žagar Cvetka                             

 

M3

Četrtek

8.20 – 9.05

1. torek

12.10 – 12.55

Žužek Andreja

1.F

M1

Četrtek

12.10 – 12.55

1. ponedeljek

13.00 – 13.45