Select Page

GOVORILNE URE – 1. POLLETJE šol. leto 2021/22

Telefon Postojna:
M1: 081 601 681
M2: 081 601 682
M3: 081 601 683

Telefon Ilirska Bistrica:
05 711 11 00

Starši si lahko na spletni strani šole, kjer so urniki in nadomeščanja za dijake pogledate najnovejše stanje glede prisotnosti oz. odsotnosti učitelja.Klik (povezava)


Učitelji so za govorilne ure dosegljivi preko elektronskih naslovov.


Telefon Po: 081 601 681/682/683
Telefon IB: 05 11 11 00
V stolpcu razrednik/miza pomeni oznaka M1, M2, ali M3 mizo, pri kateri bo učitelj opravljal govorilne ure.


Govorilne ure bodo potekale v prostoru poleg šolskega kluba oz. v pisarni učitelja do 31.5.2022.

GOVORILNA URA 1X TEDENSKOKONZULTACIJE 1X MESEČNO
Zap. Št.UČITELJRAZREDNIKMIZADANOD – DODANOD – DO
1.Aleksić T. Jadran4. B petek10.30–11.15petek10.30–11.15 ali po dogovoru
2.Ažnik Tjaša3.R /IB 1.četrtek v mesecu7.30-8.15vsak 2. mesec, 2.četrtek 7.30-8.15
3.Babič Petrič Jolanda  četrtek8.20 – 9.05prvi ponedeljek v mesecu, po predhodni najavi10.00-10.45
4.Bajc Simona M1ponedeljek9.10-9.55prvi ponedeljek v mesecu9.10-9.55
5.Bajec Cvetka1. B četrtek9.10 – 9. 55prvi ponedeljek v mesecu10.45-11.20
6.Barbiš Ado5Mena(?)ob sredah10.00 do 10.45ob ponedeljkih9.10-9.55
7.Bratina Marko2eZbornica strojnih delavnic 081601676Ponedeljek8.20 – 9.05Prvi ponedeljek v mesecu 9.10 – 9.55
8.Borota Šraj Martin Zbornica pri delavnicah – 081/601-676Ponedeljek8.20-9.05PONEDELJEK7.30-8.15
9.Božič Eneja/projektna pisarnačetrtek9.10 – 9. 55četrtek 10.00 – 10.45
10.Brne Gorazd  sreda10.00-10.45sreda10.50-11.35
11.Celin Lenarčič Ana  četrtek12.10-12.55četrtek 11.20-12.05
12.Cunja Boris  torek 10:30-11:15Torek11:20-12:05
13.Dekleva Barbara  torek (1x mesečno)9.10-9.55četrtek -vsak drugi mesec /ob predhodnem dogovoru11.20-12.05
14.Djordjević Predrag2.JM3sreda12.10-12.551X mesečno z možnostjo drugačnega dogovora 
15.Dolgan Matej  ponedeljek11.20-12.001.ponedeljek v mesecu 
16.Drobnič Anton1.H       v kabinetu oz. po dogovoruPonedeljek9.10-9.55ponedeljek 12.10-12.55 
17.Fajdiga Ivan Kabinet med 16 in 17Ponedeljek9:10 – 9:40 (sprejem pogovora z zadnjo osebo)-9:55poljubno – po dogovoru z dijakompoljubno – po dogovoru z dijakom
18.Fajdiga Janja1.JM2četrtek11.20 – 12.05prvi  ponedeljek12.10 – 12.55
19.Gabriel Marinka  sreda10.00 – 10.45torek od 10.00 – 10.45 (po dogovoru)10.00 – 10.45
20.Gombač Erika      
21.Gospodarič Katarina kabinet 7absreda11.20-12.05sreda11.20-12.05
22.Habič Mojca4.H torek10.00-10.45vsak 1.petek8.20-9.05
23.Harmel Aleš  torek10.45 do 11.30prva sreda v mesecu9.45 do 10.30
24.Horvat Danijela2.bM1torek8.20-9.05torek11.20-12.10
25.Ivančič Petelin Urška  četrtek10.00-11.00četrtek10.00-11.00
26.Jenček Mojca M2Ponedeljek12.10-12.553.sreda v mesecu 10.30-11.15
27.Jurca Ariana3.A/IBM31. torek v mesecu  11:20-12:052. torek vsak drugi mesec 11:20-12:05
28.Kafol Mateja1.S četrtek9.10-9.55prvi četrtek v mesecu8.20-9.05
29.Kerin Andreja1.A/IBM3PO: 1xmesečno (1.sreda)10.00-10:45PO: vsak drugi mesec, 1. sreda v okt, dec9:10 – 9:55
30.Klasinc Magdalena3.b torek10.30-11.15petek10.00-10.45
31.Kocjančič Tomazin Ana      
32.Koren Valenčič Katja M3četrtek9.10-9.55ponedeljek8.20-9.05
33.Krebelj Dejan4.S četrtek9.10-9.55četrtek 1x mesečno8.20-9.05
34.Kresevič Bajec Klara  sreda12.10-12.55sreda9.10-9.55
35.Kristan Boris2.FKABINET VODJE DELAVNIC – 081 601 675sreda8.20 – 9.05vsak 2.petek v mesecu 10.00 – 10.45
36.Kristan Eva4.A sreda10.00-10.45četrtek 1x mesečno8.20-9.05
37.Leskovec Ana pisarnasreda10.00-10.45  
38.Likar Žarko3.EKlub M3Sreda10.00-10.45vsako prvo sredo v mesecu10:30-11:15
39.Logar Klavdij      
40.Logar Surina Tedeja3.S Ponedeljek11.20-12.051. ponedeljek v mesecu12.10-13.00
41.Logar Morano Tea M3sreda10.45 do 11. 20petek12.10 do 12.55
42.Majdič Rok1.EZbornica strojnih delavnic – 081/601-676Ponedeljek9.10 – 9.551. ponedeljek v mesecu10.00 – 10.45
43.Marin Martina2.S torek12.10-12.551.četrtek v mesecu po prehodni najavi 
44.Marolt Mirjana      
45.Masterl Aleš2.HM2torek9.00-9.50petek9.00-9.50
46.Medvedec Damjana   torek10.00-1045  
47.Milavec Vlasta  ponedeljek po dogovoru 
48.Mlakar Lidija  sreda10.00-10.45vsak 1. petek12.10-12.55
49.Nagode Nina4.M ponedeljek10.00-10.45ponedeljek11.20-12.05
50.Nahtigal Franci      
51.Oberstar Marja      
52.Počkaj Vladimir  sreda11.20-12.051.sredo v mesecu 
53.Počkar Mirjam  ponedeljek11.20-12.05prvi petek 13.00-13.45 
54.Popit Tatjana  ponedeljek8.20-9.051.sredo v mesecu9.10-9.55
55.Rebec Hreščak Mateja3. a petek11.20-12.051. torek v mesecu9.50-9.55
56.Režek Darko1.F torek8.05- 9.05sreda8.05 – 9.05
57.Rojc Tamara      
58.Rosina Simonič Bojana  petek8.20-9.051. sreda v mesecu13.00-13.45
59.Simčič Martin      
60.Sitar Dolores  sreda10.00-10.452.ponedeljek11.40-12.25
61.Stražišar Mihaelanadomestni 2.AM2petek9.10-9.55prvi četrtek v mesecu9.10.-9.55
62.Šajn Hreščak Inge projektna pisarnačetrtek9.10-9.55prvi petek v mesecu10.30-11.15
63.Škrlj Fatur Valentina  1. sreda v mesecu13.00-13.452. sreda v mesecu (vsak drugi mesec; okt., dec.)13.00-13.45
64.Škrlj Počkaj Sonja      
65.Štajnrajh Romana1. aM3 – osebno z najavo ali po telefonu  040 85 13 64sreda10.00-10.45drugi torek v mesecu10.30-11.15
66.Tiringer Andreja M2sreda10.00-10.451.četrtek v mesecu10.00-10.45
67.Tomšič Teja pisarna-svetovalna služba 081-601-672pon/sre/pet10.15-11.00  
68.Tornič Kajetana v kabinetu pri uč. 17ponedeljek11.20 – 12.05prvi ponedeljek v mesecu 
69.Turk Uroš  sreda9.10 – 9.55vsak 1. torek v mesecu9.10 – 9.55
70.Valenčič Rudi v kabinetu pri uč. 17torek11.20 – 12.05petek 7. ura 
71.Vičič Ervin  ponedeljek11.20-12.05ponedeljek12.10-12.55
72.Vodopivec Alenka  SREDA8.20 – 9.05PRVI PONEDELJEK V MESECU9.10 – 9.55
73.Zbačnik Vinko