Select Page

Zlata knjiga dosežkov

Dijakinje in dijaki naše šole se množično udeležujejo različnih tekmovanj in natečajev ter na njih dosegajo izjemne rezultate. Na njihove dosežke smo zelo ponosni.

 

2023/24

Maša Magajna – slovenska karateistka leta v kategoriji mlajše članice (1. mesto na mednarodnem karate turnirju Eurocup 2023, 11. mesto na svetovni lestvici karateistov – WKF Raking, 3. mesto v svetovni karate ligi – Merida, Mehika, 2. mesto na balkanskem karate prvenstvu – Ljubljana, 1. mesto na državnem karate  prvenstvu – Slovenske Konjice, 7. mesto v članski svetovni karate ligi – Matosinhos, Portugalska, 3. mesto na mednarodnem karate tekmovanju Budapest open – Budimpešta, Madžarska, 3. mesto na mednarodnem karate tekmovanju Medžimurje open – Čakovec, Hrvaška, 3. mesto na mednarodnem karate tekmovanju Croatia open – Reka, Hrvaška, 3. mesto na mednaodnem karate tekmovanju Pokal Nestla Žganka – Velenje, 1. mesto na mednarodnem karate tekmovanju Trbovlje open – Trbovlje, 5. mesto v svetovni karate ligi – Jesolo, Italija, 5. mesto na mednarodnem karate tekmovanju Grand prix Slovakia – Bratislava, Slovaška, 5. mesto na mednarodnem karate tekmovanju Polish Open – Bielsko-Biala, Poljska, 7. mesto v svetovni karate ligi za mlade – Fujairah, Dubai, 3. mesto na mednarodnem karate tekmovanju Grand Prix Croatia – Samobor, Hrvaška)

Matevž Prudič – nagrajenec na državnem natečaju Audax

Maks Koželj – zlata Preglova plaketa na državnem tekmovanju iz kemije

Gregor Samsa, Diana Penko in Jan Tomšič – srebrna Preglova plaketa na državnem tekmovanju iz kemije

Gašper Samec – srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz statistike

Leon Mačus – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz matematike

Luka Škrlj, Alen Abram, Jernej Šprohar, Veronika Urbančič, Rok Perenič in Nejc Novak – srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz matematike

Urban Vodopivec, Jernej Praper, Tilen Šantelj, David Prosen, Luka Kreft, Luka Petavs, Aleks Tomažič, Aljaž Povh, Jaka Peruzin, Robin Žigon, Jaša Poženel Vilhar, Adis Mujagič, Leon Jereb in Samed Grošić – 1. mesto na državnem srednješolskem tekmovanju v košarki

Gregor Samsa – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz geografije

Peter Ivančič – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz projekcij in kotiranja PIKO

Matevž Seljak – srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz projekcij in kotiranja PIKO

Urban Vodopivec – 1. mesto na državnem srednješolskem tekmovanju v košarki 3 x 3

Gaj Šalamon – srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz angleščine za srednje strokovne šole

Samed Grošić – nagrada na srednješolskem natečaju za najboljši haiku, ki ga razpisuje Gimnazija Vič

Brina Lazar – srebrno Cankarjevo priznanje na državnem tekmovanju iz slovenščine

Rok Boštjančič – srebrno Cankarjevo priznanje na državnem tekmovanju iz slovenščine

Natalija Kastelic – zlato Cankarjevo priznanje na državnem tekmovanju iz slovenščine

Maks Koželj – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz psihologije

Nina Boštjančič – zlato priznanje na državnem tekmovanju v pisanju filozofskega eseja

Tobija Fabčič – 1. mesto na državnem tekmovanju Mladi mehanik Slovenije 2024

Katja Zabukovec –  srebrno priznanje na državnem tekmovanju srednješolcev iz znanja biologije

Diana Penko –  srebrno priznanje na državnem tekmovanju srednješolcev iz znanja biologije 

Aida Kurbašić – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz sociologije

Tia Vitić – srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz sociologije

Jan Tomšič – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz zgodovine

Gregor Samsa – srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz zgodovine

Leon Škrbec, Svit Širaj in Simon Bradač – 1. mesto na državnem ekipnem tekmovanju v šahu

Aleks Damiš – 1. mesto na državnem dvoranskem prvenstvu v lokostrelstvu s sestavljenim lokom

Kaja Vrh – 2. mesto na vseslovenskem likovnem natečaju z naslovom Olimpijske vrednote spreminjajo svet

Luka Boštjančič – srebrno priznanje na državnem tekmovanju v računalniškem mišljenju Bober

Jan Tomšič – srebrno priznanje na državnem tekmovanjuiz znanja o sladkorni bolezni

Lana Bubnič – srebrno priznanje na državnem srednješolskem tekmovanju iz logike

Erazem Jošt – srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz logike


2022/23

Maša Magajna – 1. mesto na mednarodnem karate turnirju Eurocup 2023

Ariana Kukovič, Andraž Samec in Gašper Samec – 1. mesto (ekipno) na državnem dvoranskem šolskem prvenstvu v lokostrelstvu

Gašper Samec – 3. mesto (posamezno) na državnem dvoranskem šolskem prvenstvu v lokostrelstvu

Matjaž Veber – uvrstitev na evropsko mladinsko nogometno prvenstvo

Vanesa Istenič srebrno priznanje na tekmovanju razvedrilne matematike

Vanesa Istenič – zlato priznanje na bralnem tekmovanju EPI Lesepreis

Lovro Zalar – srebrno priznanje na bralnem tekmovanju EPI Lesepreis

Nik Jović – 3. mesto na državnem prvenstvu v košarki U16

Leon Jereb – 3. mesto na državnem prvenstvu v košarki U16

Svit Širaj – 3. mesto na državnem prvenstvu v pospešenem šahu v kategoriji do 18 let

Leon Škrbec – 1. mesto na državnem šahovskem prvenstvu člani do 20 let

Maja Hren – 1. mesto ekipno na državnem prvenstvu v keglanju U18

Tia Vitić – srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz psihologije

Nika Romih – zlata Preglova plaketa na državnem tekmovanju iz kemije

Anika Podlogar, Gregor Samsa, Maks Koželj in Maja Dekleva – srebrna Preglova plaketa na državnem tekmovanju iz kemije

Vita Šavli in Maja Dekleva – srebrno državno priznanje za raziskovalno nalogo s področja biologije

Anika Podlogar, Matevž Prudič, Jernej Magajna – srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz matematike

Tanja Meden – srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz materialnega knjigovodstva

Gašper Samec – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz materialnega knjigovodstva

Elma Pašić – srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz temeljnih računovodskih informacij

Neža Kobal – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz gospodarstva

Neža Horvat – srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz gospodarstva

Neža Kobal – srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz statistike

Gregor Samsa – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz geografije

Peter Ivančič in Matevž Seljak – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz projekcij in kotiranja PIKO

Nike Šega – srebrno Cankarjevo priznanje na državnem tekmovanju iz slovenščine

Erazem Jošt – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz logike

Nika Romih – srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz logike


2021/22

Peter Ivančič – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz projekcij in kotiranja PIKO


2017/18

Jan Debevec – bronasto priznanje za projekt Sekljalnik vej

Klemen Vampelj – srebrno priznanje za projekt Večstopenjsko orodje

Luka Nikolič  priznanje za najbolj perspektivno podjetniško idejo Glukagen v okviru projekta Spodbujanje razvoja kompetenc pri mladih

Tjaša Vičič – 3. mesto na državnem zunanjem prvenstvu v lokostrelstvu v disciplini goli lok

Ria Ileršič – 1. mesto na državnem zunanjem prvenstvu v lokostrelstvu

Matej Godeša – 1. mesto na državnem zunanjem prvenstvu v lokostrelstvu v disciplini sestavljeni lok

Saša Barrila – zlato Cankarjevo priznanje in zlato priznanje na državnem tekmovanju iz računovodstva na osnovni ravni

Iva Agatić – 2. mesto in zlato priznanje na državnem tekmovanju iz računovodstva na osnovni ravni

Eva Pakiž – 1. mesto in zlato priznanje na državnem tekmovanju iz računovodstva na višji ravni

Matevž Ravšelj – 3. mesto in zlato priznanje na državnem tekmovanju iz računovodstva na višji ravni

Ožbej Plos – zlato priznanje na državni ravni iz tehniškega risanja

Irenej Tornič – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz matematike

Edita Zabukovec – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz španščine

Jure Mihelčič Žnidaršič – slovenski podprvak z zlatim priznanjem na državnem tekmovanju iz angleščine in zlato priznanje na državnem tekmovanju iz logike

Anej Ogrizek – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz geografije in uvrstitev na balkansko geografsko olimpijado, kjer je osvojil bronasto odličje; zlato priznanje na državnem tekmovanju iz logike

Jaka Strohsack – 2. mesto in zlato priznanje na državnem tekmovanju iz matematike


2016/17

Anej Ogrizek – zlato priznanje iz geografije

Jaka Strohsack – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz matematike

Matija Stražišar – zlato priznanje na državnem tekmovanju PIKO

Angie Logar – 1. mesto na državnem tekmovanju iz znanja ekonomije

Urška Likon, Eva Pakiž, Brigita Štembergar in Nejc Tomažič – ekipno 1. mesto na državnem tekmovanju iz znanja računovodstva

Ivana Hreščak – evropska prvakinja v pospešenem šahu

Anja Tomažič in Tjaša Uljan – zlato priznanje na bralnem e-tekmovanju iz italijanščine Il topo di biblioteca.

Rok Rutar – zlata Preglova plaketa na državnem tekmovanju iz kemije

Gašper Perovič – zlato priznanje na državnem tekmovanju dijakov srednjih tehniških in strokovnih šol v znanju matematike

Urban Celin – zlato Cankarjevo priznanje na državnem tekmovanju iz slovenščine

Jana Frank – zlato Cankarjevo priznanje na državnem tekmovanju iz slovenščine

Leon Batagelj – 1. mesto na državnem prvenstvu v igranju na diatonično harmoniko

Blaž Dodič – 1. mesto na natečaju Primorskega numizmatičnega društva za oblikovanje spominskega kovanca ob 70. obletnici vrnitve Primorske k matični domovini

Denis Pašić – 1. mesto na svetovnem kadetskem prvenstvu v kegljanju v kategoriji U18

Žiga Požar – 1. mesto na državnem kadetskem prvenstvu v sprintu za kegljače do starosti 18. let

Matej Križman in Krištof Marcijuš – 1. mesto na nacionalnem video natečaju “Jej lokalno, misli globalno!” in 3. mesto na evropskem video natečaju, ki je potekal v okviru projekta EAThink2015


2015/16

Katarina Černač – zlato Vegovo priznanje

Špela Šajn – zlato priznanje na tekmovanju Nemška bralna značka

Urška Modic – zlato priznanje na tekmovanju Nemška bralna značka

Ožbej Plos – zlato priznanje na državnem tekmovanju PIKO

Angie Logar – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz znanja računovodstva (višji nivo)

Elizabeta Vasileva – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz ekonomije (razvoj in delovanje gospodarstva)

Teja Tomažič – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz ekonomije (razvoj in delovanje gospodarstva)

Ria Ileršič – prva nagrada na natečaju Simbioza

Žiga Zalar – 1. mesto na evropskem mladinskem prvenstvu v bowlingu

Erik Kandare – 1. mesto na državnem prvenstvu v streljanju z zračno puško

Tina Hren – svetovna prvakinja v kegljanju v mešanih parih

Patrik Benčina,Tadej Gantar, Luka Gregorn, Luka Poženel in Tevž Sedmak – nagrada za NAJ STORITEV 2016 na Ustvarjalnikovih StartUp dnevnih socialnih inovacij.

Eva Štefančič – zlato priznanje na bralnem e-tekmovanju iz italijanščine Il topo di biblioteca

Eva Štefančič, Monika Iskra, Lara Dujc, Nina Renko, Karin Ujčič in Saranda Zogaj –zlato priznanje na bralnem e-tekmovanju iz španščine

Žiga Požar – zlata medalja in naslov svetovnega prvaka na svetovnem prvenstvu v kegljanju v disciplini mešanih dvojic

Klara Brozina – zlato priznanje na državnem srednješolskem bralnem tekmovanju v nemškem jeziku EPI Lesepreis

Jana Frank, Leon Batagelj in Anja Tomažič – nagrajenci 16. državnega srednješolskega natečaja za najboljši haiku v slovenskem jeziku

Barbara Škrlj – nagrajenka 16. državnega srednješolskega natečaja za najboljši haiku v nemškem jeziku

Špela Pugelj – zlato Cankarjevo priznanje na državnem tekmovanju iz slovenščine


2014/15

Maja Gustincic – zlato priznanje na državnem bralnem tekmovanju v nemškem jeziku EPI Lesepreis v srednji šoli

Žiga Požar – kot clan slovenske reprezentance svetovni podprvak na svetovnem kadetskem prvenstvu v kegljanju

Matej Fajdiga – zlato priznanje iz matematike na državnem tekmovanju srednjih tehniških in strokovnih šol

Špela Pugelj – zlato Cankarjevo priznanje

Monika Iskra, Leja Logar, Urša Gombac, Eva Možina, Kaja Ujcic – zlato priznanje na bralnem e-tekmovanju iz španšcine

Jaka Strohsack – zlato priznanje iz znanja matematike

Matjaž Rešeta – zlato priznanje iz znanja matematike

Manca Kužnik – zlato priznanje v tekmovanju iz logike

Angie Logar – 1. mesto in zlato priznanje na državnem tekmovanju iz znanja racunovodstva na osnovnem nivoju in ekipno 1. mesto na državnem tekmovanju iz znanja racunovodstva

Nataša Gregorec – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz znanja racunovodstva na osnovnem nivoju in ekipno 1. mesto na državnem tekmovanju iz znanja racunovodstva

Eva Premrov – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz znanja racunovodstva na višjem nivoju

Eva Premrov, Tina Debevec, Sabina Baranja – Gosarjeva nagrada 2015 v kategoriji dijaška raziskovalna naloga

Živa Dekleva, Urška Modic, Vita Stražišar, Ksenija Šabec, Špela Šajn, Marko Bizjak, Maja Vodopivec – zlato priznanje v bralnem tekmovanju EPI LESEPREIS iz nemšcine

Maja Žnidaršic – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz financne pismenosti

Rebeka Malkoc – 1. mesto na bralnem tekmovanju iz anglešcine v organizaciji Centra Oxford

Luka Škrlj, Aleš Kaluža – 1. mesto na tekmovanju v igranju poslovne igre

Katarina Cernac, Urban Mislej, Tajda Tornic, Jan Otonicar – zlato priznanje iz znanja geografije

Katarina Cernac – bronasta medalja na mednarodni geografski olimpijadi


2013/14

Katarina Cernac – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz logike

Luka Perovic – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz racunalništva

Janja Kovacic – 1 .mesto na mladinskem državnem prvenstvu v bowlingu

Špela Pugelj – zlato Cankarjevo priznanje

Petra Brlogar – zlato priznanje za izdelavo knjižne kazalke in ekipno 1. mesto na državnem tekmovanju iz računovodstva

Aljaž Klancar – 1. mesto na državnem tekmovanju iz racunovodstva

Tilen Ule – 1. mesto na državnem tekmovanju iz racunovodstva

Aljaž Cesnik, Luka Merlak, Jan Franetic – zlata nagrad za 1. mesto na nagradnem natecaju za izobraževalne institucije z naslovom: Projekti, izdelani s programsko opremo Creo

Urša Gombac, Eva Možina, Tjaša Drožina, Kristina Šlosar – zlato priznanje na bralnem e-tekmovanju iz španšcine

David Bogataj – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz geografije


2012/13

Inke Alenka Harbig – priznanje in nagrada na natecaju društva za Združene narode za Slovenijo

Anja Dolenc – 1. mesto in zlato priznanje na državnem tekmovanju iz racunovodstva

Eva Premrov – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz racunovodstva

Ana Sedmak – zlato Cankarjevo priznanje

Darja Oražem – zlato Cankarjevo priznanje in ekipno 1. mesto na državnem tekmovanju iz ekonomije – sodobnega gospodarstva in ekipno 1. mesto na državnem tekmovanju iz racunovodstva

Ammar Karadžic – zlato priznanje na tekmovanju za nemško bralno znacko

Anja Dolenc – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz sodobnega gospodarstva

Antonio Dimitrov – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz sodobnega gospodarstva

Blaž Bortolato – prvo mesto na državnem tekmovanju dijakov srednjih tehniških in strokovnih šol v znanju matematike

Nik Čekada – zlata nagrada za 1. mesto na nagradnem natecaju za izobraževalne institucije z naslovom: Projekti, izdelani s programsko opremo Creo

Miha Nahtigal – 1. mesto na državnem tekmovanju iz geografije in udeležba ter diploma z mednarodne geografske olimpijade v Kjotu na Japonskem

Erik Kandare – v ekipi državnih prvakov v kategoriji kadetov na državnem prvenstvu v streljanju z zracnim orožjem

Gašper Blažek – državni prvak v športnem plezanju za neregistrirane plezalce

Gregor Šajn – 1. mesto na natecaju Obrazi Evrope za najboljši video posnetek, ki je potekal v okviru projekta MinglEU

Sara Guzelj – 1. mesto na natecaju za najboljši srednješolski haiku


2011/12

Mihael Švigelj – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz logike

Ana Sever – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz logike

Robin Ulaga – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz logike

Blaž Bortolato – prvo mesto na državnem tekmovanju dijakov srednjih tehniških in strokovnih šol v znanju matematike

Staša Frank, Anja Moran in Kristina Šlosar – ob mednarodnem letu kemije na zakljucni prireditvi na sedežu univerze v Mariboru so prejele nagrado za najboljšo predstavitev projektne naloge Molekula meseca

Jan Marolt – osvojil 1. mesto in postal državni prvak v veleslalomu za srednješolce v kategoriji nekategoriziranih smucarjev starejših dijakov, na Rogli

Aljaž Klancar – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz racunovodstva, osnovni nivo

Ula Umek – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz racunovodstva, višji nivo

Ana Simšic, Urša Šepec in Danijela Cole – 1. mesto na državnem natecaju Evropa v šoli

Jaka Žnidaršic, Simon Kebe, Uroš Opeka, Žiga Loncar, Aljaž Drobnic, Andraž Simcic – zlata nagrada za 1. mesto na nagradnem natecaju za izobraževalne institucije z naslovom: Razvojno-tehnološki projekti, izdelani s programsko opremo Pro/ENGINEER

Patrik Ceglar – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz anglešcine za gimnazije

Ines Šestan, Kristina Šlosar, Tadeja Logar – 1. mesto na bralnem tekmovanju iz španšcine v organizaciji centra Oxford

Tadeja Logar – 1. mesto na bralnem tekmovanju iz italijanšcine v organizaciji centra Oxford

Miha Nahtigal – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz geografije in udeležba na mednarodni geografski olimpijadi v Nemciji


2010/11

Martin Otonicar – 1. mesto na državnem tekmovanju v cestnem kolesarstvu

Jakob Janežic Uroda – zlato priznanje na bralnem tekmovanju srednješolcev v nemšcini

Anja Dolenc – 1. mesto na državnem tekmovanju iz znanja racunovodstva

Tina Maver – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz anglešcine

Blaž Bortolato, Alen Koric, Blaž Kalister – zlato priznanje na državnem tekmovanju dijakov srednjih tehniških in strokovnih šol v znanju matematike

Ana Sedmak – zlato Cankarjevo priznanje

Lara Raspor – zlato priznanje na državnem tekmovanju srednješolcev iz znanja biologije

Julijana Šajina – 1. mesto na bralnem tekmovanju iz italijanšcine v organizaciji centra Oxford

Katarina Penko, Petra Tomažic in Ana Penko – 1. mesto za raziskovalno nalogo na Srecanju srednješolskih raziskovalk in raziskovalcev novejše zgodovine Slovenije v okviru mednarodnega tekmovanja EUSTORY

Nina Štemberger, Špela Fidel – 1. mesto za vizualne izdelke na bralnem tekmovanju iz italijanšcine v organizaciji centra Oxford


2009/10

Špela Kranjec, Živa Muhic, Natalija Otonicar – 1. mesto na državnem tekmovanju srednjih šol v streljanju s serijskim zracnim orožjem

Ana Sever – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz matematike za gimnazijce

Blaž Bortolato, Ula Umek in Alan Koric – zlata priznanja na državnem tekmovanju dijakov srednjih tehniških in strokovnih šol v znanju matematike

Dejan Ravšelj – zlato priznanje na tekmovanju iz znanja ekonomije

Lara Tomšic – zlato priznanje na državnem tekmovanju srednješolcev iz znanja biologije

Ana Sever, Metka Petric, Robin Ulaga, Daša Kocjancic – zlata priznanja na državnem tekmovanju iz logike

Robert Kruh, Odineja Ratek, Irma Hermina Klemenc – 1. mesto na bralnem tekmovanju iz italijanšcine v organizaciji centra Oxford

Dejan Ravšelj – 1. mesto na bralnem tekmovanju iz anglešcine v organizaciji Centra Oxford

Tadeja Logar – zlato Cankarjevo priznanje


2008/09

Robin Ulaga – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz logike

Blaž Šelj – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz logike

Meta Cosic – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz logike

Ana Maticic – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz logike

Anja Pugelj – 1. mesto na bralnem tekmovanju iz španšcine v organizaciji centra Oxford

Gašper Štajnrajh – 1. mesto na bralnem tekmovanju iz anglešcine v organizaciji Centra Oxford


2007/08

Ekipno 1. mesto na drtavnem tekmovanju v streljanju s serijskim zracnim orotjem

Ekipno 1. mesto na univerzitetnem drtavnem tekmovanju v streljanju

Hana Lozej – zlato priznanje na drtavnem tekmovanju iz gospodarskega poslovanja

Luka Dvordcak – zlato Cankarjevo priznanje

Jernej Ekar – zlata plaketa na drtavnem tekmovanju iz kemije

Bogdan Virant – 1. mesto na bralnem tekmovanju iz anglešcine v organizaciji Centra Oxford

Tina Furlan – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz španšcine


2006/07

Ana Maticic – zlato priznanje na drtavnem tekmovanju iz logike in ekipno 1. mesto na državnem prvenstvu v lokostrelstvu

Sara Dudtar – 1. mesto na drtavnem tekmovanju v lokostrelstvu

Dejan Krebelj – zlato priznanje na drtavnem tekmovanju iz ekonomije

Melinda Kavalir – zlato priznanje na drtavnem tekmovanju iz matematike


2005/06

Niko Debeljak – najboljdi igralec na frankofonskem dnevu v Celju in ekipno 1. mesto na državnem tekmovanju iz ekonomije

Tanja Ostic – zlato priznanje na drtavnem tekmovanju iz gospodarskega poslovanja

Karmen Prodanovic – 1. mesto na drtavnem tekmovanju v streljanju s serijsko zracno puško in ekipno 1. mesto na državnem tekmovanju iz gospodarskega poslovanja

Ula Tomaduz – zlato priznanje na drtavnem tekmovanju iz francoskega jezika

Maja Mlakar – zlato Cankarjevo priznanje

Doris Slosu – zlato Cankarjevo priznanje

Katja Seratin – zlato Cankarjevo priznanje

Nejka Ritonja – zlato priznanje na državnem tekmovanju iz nemškega jezika


(Število obiskov: 1.608)
Dostopnost