Select Page

Krožki in obšolske dejavnosti

Krožki in obšolske dejavnosti so namenjene vsem dijakom na šoli glede na njihov interes. Pri teh dejavnostih sodelujejo dijaki prostovoljno. V kolikor se med šolskim letom pojavi interes dijakov za dejavnost, ki je na ŠC Postojna še ne izvajamo, poskušamo zagotoviti ustreznega mentorja med učitelji oz. zunanjimi sodelavci.

Krožki, ki se bodo izvajali glede na interes dijakov:

Krožek Mentor E-pošta

Letno št. ur

Termin srečanj
Big band ŠC Postojna Tomaž Nadoh info@scpo.si

70

Po dogovoru
Pevski zbor ŠC Postojna Ana Celin Lenarčič ana.celin-lenarcic@scpo.si

70

2 uri tedensko
Dramski krožek (Center komedije Postojna) Evita Petrovčič evita.petrovcic@gmail.com

70

Po dogovoru
Gledališki abonma Nina Nagode nina.nagode@scpo.si

16

Štiri predstave letno
Popotniški krožek Mateja Kafol,
Danijela Horvat,
Dolores Sitar,
Sonja Škrlj Počkaj
mateja.kafol@scpo.si,
danijela.horvat@scpo.si,
dolores.sitar@scpo.si,
sonja.skrlj@scpo.si

35

3 ekskurzije v tujino letno
Bralni klub Mateja Rebec Hreščak mateja.rebec@scpo.si

35

okt., dec., feb., apr.
Trajnostno naokrog (po Sloveniji z vlakom) Danijela Horvat danijela.horvat@scpo.si

Po dogovoru

1 izlet mesečno oz. po dogovoru
Mladi in denar Uroš Turk uros.turk@scpo.si

25

1 ura tedensko po pouku
Moje podjetje Dejan Krebelj dejan.krebelj@scpo.si

Po dogovoru

Po dogovoru
Impro liga Nejka Ritonja nejka.ritonja@scpo.si

35

Po dogovoru
Šola ambasadorka EP Danijela Horvat danijela.horvat@scpo.si

35

Po dogovoru
Podjetništvo in programiranje Nejc Konjevič nejc.konjevic@scpo.si

50

Po dogovoru
StartUp vikend Uroš Turk uros.turk@scpo.si

Po dogovoru

Po dogovoru
Šolsko glasilo ŠPICE Tadeja Logar Surina tadeja.logar@scpo.si

Po dogovoru

Po dogovoru
Prostovoljstvo Dejan Krebelj dejan.krebelj@scpo.si

Po dogovoru

Po dogovoru
CREO krožek Ervin Vičič ervin.vicic@scpo.si

20

Po dogovoru
Krožek URE, OVE, VO Ado Barbiš ado.barbis@scpo.si

Po dogovoru

Po dogovoru
Tečaj avtogenega treninga Marija Pirih marija.pirih@scpo.si

8

Po dogovoru
Šport (priprava na tekmovanja Šport mladih) Profesorji ŠVZ Glej e-naslove profesorjev na spletni strani šole

Po dogovoru

Po dogovoru

 

V skladu s strani dijakov izkazanim interesom bomo izvajali sledeče priprave na tekmovanja:

Področje priprav na tekmovanje Mentor E-pošta

Letno št. ur

Termin srečanj
Slovenščina – Cankarjevo tekmovanje Profesorice slovenščine Glej e-naslove profesoric na spletni strani šole

Po dogovoru

Po dogovoru
Matematika Profesorji/ice matematike Glej e-naslove profesorjev/ic na spletni strani šole

Po dogovoru

Po dogovoru
Logika Profesorji/ice matematike Glej e-naslove profesorjev/ic na spletni strani šole

Po dogovoru

Po dogovoru
Fizika Jadran Aleksić jadran.aleksic@scpo.si

Po dogovoru

Po dogovoru
Angleščina za 3. letnik gimnazije Ariana Jurca ariana.jurca@scpo.si

10

Po dogovoru
Geografija Danijela Horvat danijela.horvat@scpo.si

2

1 (en teden pred tekmovanjem)
Zgodovina Eneja Božič eneja.bozic@scpo.si

Po dogovoru

Po dogovoru
Biologija Andreja Kerin andreja.kerin@scpo.si

Po dogovoru

Po dogovoru jan.–mar. 2024
Kemija Klara Kresevič Bajec,
Magdalena Klasinc
klara.kresevic@scpo.si,
magdalena.klasinc@scpo.si

Po dogovoru

Po dogovoru
Tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni Andreja Kerin andreja.kerin@scpo.si

Po dogovoru

Po dogovoru sept.– nov. 2023
Psihologija Mihaela Stražišar mihaela.strazisar@scpo.si

10

Po dogovoru
Italijanščina Cvetka Bajec cvetka.bajec@scpo.si

Po dogovoru

Po dogovoru
Nemščina Mojca Jenček,
Andreja Batista Zeljković
mojca.jencek@scpo.si,
andreja.batista-zeljkovic@scpo.si

Po dogovoru

Po dogovoru
Španščina Katarina Gospodarič katarina.gospodaric@scpo.si

5

Po dogovoru
Sociologija Nataša Graovac natasa.graovac@scpo.si

5

Po dogovoru
Filozofija Gorazd Brne gorazd.brne@scpo.si

5

Po dogovoru
Računovodstvo – višja raven Uroš Turk uros.turk@scpo.si

6

Po dogovoru
Ekonomija Uroš Turk uros.turk@scpo.si

6

Po dogovoru
Osebne finance Uroš Turk uros.turk@scpo.si

2

Po dogovoru
Podjetništvo Uroš Turk uros.turk@scpo.si

Po dogovoru

Po dogovoru
Tekmovanje iz prostorskih projekcij in kotiranja (PIKO 2024) Ervin Vičič ervin.vicic@scpo.si

Po dogovoru

Po dogovoru

 


(Število obiskov: 1.497)
Dostopnost